До уваги адвокатів!

Оголошення про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Дніпропетровській області

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19 серпня 2015 року № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області повідомляє про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Дніпропетровській області. Претенденти, які пройшли конкурсний відбір, залучатимуться для надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8. Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362, претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні: • знати нормативно-правові акти у сфері захисту прав людини; • знати норми процесуального та матеріального права; • знати та дотримуватися Правил адвокатської етики; • знати законодавство у сфері безоплатної правової допомоги; • вміти складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру; • вміти користуватися комп'ютером; • знати стандарти якості надання безоплатної правової допомоги; • володіти державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частину населення, є перевагою); • мати право на зайняття адвокатською діяльністю. Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами: копії паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту, витяг з Єдиного реєстру адвокатів України, виданий не пізніше 10 днів до подання документів; біографічну довідку та анкету за встановленою Мін'юстом формою, мотиваційний лист (до 500 слів) у довільній формі за підписом претендента. Увага! Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/vosmyi-konkurs.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до 30 вересня 2015 року Дніпродзержинським міським управлінням юстиції за адресою : 51931, м. Дніпродзержинськ, вул. Спортивна, 19. Контактні особи : заступник начальника управління Білохорт Олег Панасович : (05692) 3-85-69, (067)920-85-94, головний спеціаліст управління Джіярханлва Лідія Валеріївна : (05692) 3-85-39, (067) 419-11-87, (093) 636-03-84, (066) 906-61-29. Конкурс проводиться у три етапи: - перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 08 жовтня 2015 року за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 21-А (будівля Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області); - другий етап – письмове тестування претендентів: 10 жовтня 2015 року з 11 год. до 13 год. 15 хв. за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 26, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (початок реєстрації – о 10:00); - третій етап – співбесіди з претендентами: 15-16 жовтня 2015 року за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 21-А (будівля Головного управління юстиції у Дніпропетровській області). Точний день та час співбесіди кожного претендента буде окремо повідомлено під час реєстрації для проходження письмового тестування.