09-09-2015
8 вересня у Дніпродзержинську відбулося святкове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва, присвячене Дню підприємця. «Розвиток малого і середнього бізнесу – основа успішної економіки держави. Від вас, шановні підприємці, багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві», – сказав у вітальному слові міський голова Станіслав Сафронов.
На теперішній час у місті налічується близько 13 тисяч підприємців, які забезпечують робочими місцями майже третину працюючого населення Дніпродзержинська. «Ви не тільки вижили у складний час, зберегли свою справу і кадри, а й впроваджуєте у виробництво інноваційні технології, активно берете участь у соціальних проектах», – зазначив міський голова.
Станіслав Сафронов висловив підприємцям вдячність за активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем міста й запевнив, що міська влада і надалі вживатиме заходів, спрямованих на всебічну підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу.
Кращі підприємці Дніпродзержинська були відзначені міськими нагородами.
Черга денна засідання координаційної ради розпочалася з питання передачі органам місцевого самоврядування повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю. Як зазначив начальник міського інспекційного відділу департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Дніпропетровській області Євген Рябокобила, найближчим часом Уряд має затвердити низку нормативно-правових актів з децентралізації повноважень у даній сфері. На засіданні обговорювалися питання утворення та забезпечення роботи такого виконавчого органу.
Також члени координаційної радиобговорили проекти регуляторних актів щодо затвердження умов конкурсів із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Зазначалося, що наразі правова система регулювання господарських відносин у даній сфері є недосконалою. Це не забезпечує повною мірою реалізацію державного регулювання в рівних правах та можливостях для підприємницької діяльності, а споживачам – захист їх прав вільного вибору послуг. Очікувані результати від прийняття даних регуляторних актів – забезпечення стабільності підприємницької діяльності, розвиток конкуренції, зняття соціальної напруги, поліпшення якості перевезень, зокрема – за рахунок оптимізації та ефективності використання транспортних засобів.