Дніпродзержинська міська рада оприлюднила заяву про штучне намагання дестабілізації ситуації навколо «Дніпродзержинськводоканалу»
21-11-2008
Депутати Дніпродзержинської міської ради оприлюднили заяву про стурбованість штучним намаганням певних осіб з числа депутатів Дніпропетровської обласної ради дестабілізувати ситуацію навколо комунального виробничого підприємства «Дніпродзержинськводоканал» (ДВК) з наміром вивести це підприємство з підпорядкування міській раді.
У заяві йдеться про те, що Дніпродзержинський міський голова Ярослав Корчевський, депутати міської ради наполягають на необхідності залишити підприємство у власності територіальної громади Дніпродзержинська і висловлюють припущення щодо свідомого доведення підприємства до банкрутства з метою зміни власника.
«Депутати міської ради, усвідомлюючи необхідність координації робіт з водопостачання населення в межах області, готові розглянути питання щодо входження комунального підприємства «Дніпродзержинськводоканал» до єдиної водопостачальної компанії, але у статусі фінансово самостійної незалежної структури, підпорядкованої міській раді. Просимо депутатів обласної ради з розумінням поставитися до означеної проблеми та не допустити прийняття рішення по виведенню життєво важливого для міста підприємства стратегічного значення з підпорядкування Дніпродзержинській міській раді та з-під контролю територіальної громади міста», — йдеться у заяві.
Дніпропетровська обласна рада подала до Господарського суду Дніпропетровської області позов до КВП «Дніпродзержинськводоканал» та Дніпродзержинської міської ради про визнання права спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Дніпропетровської області в особі Дніпропетровської обласної ради на цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Дніпродзержинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства, на базі якого створено КВП «Дніпродзержинськводоканал». Починаючи з 2005 року, здійснювалося декілька спроб отримати підприємство в обласну власність. З початку року підприємство має збитки від виробничої діяльності у сумі понад 15 млн грн.