Головна / -Карнаухівська селищна рада /
2015-01-20 14:48:52
          
         СКЛАД ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ    

      Карнаухівської селищної ради VІ скликання  

       Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку селища, бюджету та фінансів

Голова комісії  -             Наришкін Сергій Олександрович

Заступник голови -        Ковальов Роман Володимирович

Секретар -                    Плахотник Тетяна Володимирівна

Члени комісії -               Шпачинська Наталія Євгенівна

                                    Полежаєва Наталія Іванівна

                                    Крюкова Людмила Миколаївна

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних ресурсів та екології

Голова комісії -              Ясюк Володимир Антонович

Заступник голови -        Каюк Григорій Григорович

Секретар -                    Чорноморець Валентина Іванівна

Члени комісії -               Карпенко Світлана Вікторівна

                                   

        
 Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту

Голова комісії -              Бабіч Олександр Сергійович

Заступник голови -        Єрьоменко Вікторія Вікторівна

Секретар -                    Полідва Юлія Леонідівна

Члени комісії -               Павлов Олег Миколайович

                                    Синій Олександр Олексійович

                                    Папаіка Ганна Романівна

 Постійна комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, побутового та торговельного обслуговування населення

Голова комісії -             Стремоух Наталія Тарасівна

Заступник голови -        Шевченко Юлія Олександрівна

Секретар   -                  Бікетова Лариса Василівна

Члени комісії -               Білий Геннадій Миколайович

                                    Ігнатенко Ніна Іванівна

                                    Біла Лариса Сергіївна

Постійна комісія з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями, засобами масової інформації, правової політики, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування,мандатна та депутатської етики

Голова комісії   -          Фортуна В’ячеслав Іванович

Заступник голови -        Прищепа Ольга Володимирівна

Секретар -                   Кузнєцов Борис Віталійович

Члени комісії  -             Мазалов Олександр Станіславович

                                   Маляренко Олександр Іванович

                                   Мірзоєв Яшар Гусейн огли