До уваги підприємців міста!
 
У рамках Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» (далі – Програма) регіональною робочою групою Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у Дніпропетровській області оголошується прийом документів для участі у Програмі.
Цілями Програми є:
- підвищення кваліфікації українських спеціалістів в області управління;
- надання підтримки у встановленні контактів між компаніями, зацікавленими в різноманітних формах ділового співробітництва;
- перейняття закордонного досвіду.
Учасниками Програми можуть бути спеціалісти вищої і середньої ланок управління підприємств та організацій, приватні підприємці.
В рамках Програми передбачається проведення:
перепідготовки спеціалістів шляхом отримання другої вищої економічної освіти за напрямками «Економіка і підприємництво» та «Менеджмент
і адміністрування» (десятимісячна очно-заочна /модульна/ форма);
стажування на підприємствах країн Західної Європи.
Основними вимогами до учасників є:
на перепідготовку: вік до 40 років, вища освіта, досвід роботи
на управлінських посадах не менше 1 року.
Більш детально з умовами та вимогами до перепідготовки і стажування можна ознайомитись на сайтах: www.ukrini.org.ua та www.inwent.org.ua.
Прийом документів для участі в Програмі здійснюється на постійній основі Дніпропетровською регіональною робочою групою за адресою: пр.Кірова,1, управління розвитку підприємництва департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, кім.417.
За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (056) 742 85 79, 742 89 17.