Відділ взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції

Начальник відділу - ПЕЛИПАС Галина Володимирівна 

Служ.тел.: 3-22-13, e-mail: koord@old.dndz.gov.ua
Адреса: 51931, м.Дніпродзержинськ, пл. Дзержинського, 2, к.212
 
 
 
 
Посадові особи відділу:
 

П.І.Б., посада
Номер
кабінету
Номер
службового телефону
Відділ взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції міської ради
ІОВА Інна Володимирівна
заступник начальника
414
3-12-89
ЗАПЛАВА Сергій Васильович
головний спеціаліст
414 3-12-89

 
            Основні завдання виконавчого органу:
 
 -Забезпечення сприяння діяльності органів суду, прокуратури, юстиції, служби безпеки, внутрішніх справ, виконання кримінальних покарань, митної служби, податкової міліції та адвокатури, на які законодавчими актами України покладено обов’язки щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
-Забезпечення в межах повноважень реалізації законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян згідно з чинним законодавством.
-Узагальнення інформації щодо стану громадського порядку та злочинності у місті.
-Підготовка аналітичних матеріалів на наради, що проводяться міським головою та його заступниками, з питань, віднесених до компетенції відділу.
-Організація у встановленому порядку заслуховування на сесіях міської ради інформувань керівників органів внутрішніх справ міста про їх діяльність щодо охорони громадського порядку на території міста.
-Створення умов для розвитку і діяльності правоохоронних органів, громадських формувань з охорони громадського порядку.
-Організація практичної роботи щодо розширення мережі громадських формувань для участі в охороні правопорядку і здійснення ними профілактичної роботи.
-Взаємодія з керівництвом політичних партій, громадських організацій і рухів з метою недопущення порушень законів України при проведенні ними демонстрацій, мітингів, пікетувань та інших масових заходів.
-Здійснення через пресу, телебачення, радіо та інших засоби інформування населення про стан боротьби зі злочинністю у місті, заходи, що спрямовані на забезпечення громадського порядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
-Здійснення контролю за ходом виконання міських програм підтримки правопорядку у місті Дніпродзержинськ, профілактики злочинності, забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах та залізничних переїздах, заходів щодо запобігання розповсюдженню наркотичних засобів.