Головна / Центр муніципальних послуг /
2016-03-01 20:54:04
          

Центр надання адміністратвиних послуг - сучасний сервіс зручного та комфортного отримання громадянами, підприємцями та підприємствами адміністративних послуг.

Відповідно до ЗУ «Про адміністративні послуги» діяльність Центру надання адміністративних послуг та його адміністраторів можна зобразити наступним алгоритмом:

- надання консультацій фізичним та юридичним особам (у разі наявності такої потреби у особи);

- прийняття від суб’єктів звернень заяв;

- перевірка відповідності поданих заяв та документів, що до них додаються вимогам, встановленим інформаційними картками послуг;

- реєстрація заяв;

- передача пакетів документів до суб’єктів надання послуг, для їх опрацювання та підготовки результату надання послуги або мотивованої відмови;

- здійснення контролю за строком підготовки результатів надання послуг по кожній справі;

- інформування заявників про хід опрацювання їх заяв шляхом відправки СМС повідомлень та відображення інформації про хід розгляду справи в особистому кабінеті заявника на веб-порталі «Віртуальний офіс електронних послуг» у мережі Інтернет (у разі, якщо заявник зареєструвався на порталі);

- отримання та перевірка підготовлених суб’єктами надання послуг результатів надання послуг;

- інформування заявників за допомогою телефонного зв’язку про готовність результату надання послуги та можливість її отримання у ЦНАП;

- видача заявнику результату надання послуги особисто або поштою (у разі, якщо вхідний пакет документів направлявся поштою);

- здійснення дій у програмному комплексі реєстрації послуг щодо закриття справи;

- формування архіву по кожній справі;

- аналіз результатів опрацювання справ суб’єктами надання послуг з подальшим формуванням зауважень та пропозицій.

За 2014 рік до Міського центру муніципальних послуг звернулось 17973 осіб, в тому числі:

- прийнято заяв щодо отримання документів дозвільного характеру – 285;

- прийнято заяв щодо надання адміністративних послуг – 6621;

- прийнято заяв щодо надання муніципальних послуг – 5076; - надано консультацій – 5991.

Слід зазначити, що ЦНАП також здійснює заходи щодо реалізації інформаційної політики у сфері надання адміністративних послуг за допомогою різних каналів комунікації. Одним з проектів є створення власного веб-сайту ЦНАП м.Дніпродзержинська у мережі Інтернет. Центр без залучення бюджетних коштів власними силами за допомогою потенціалу та навичок своїх працівників розробив сайт ЦНАП, який у тестовому режимі працює за адресою: cmp.old.dndz.gov.ua. На даний час сайт перебуває на етапі наповнення та вирішення питання щодо пошуку серверів для його розміщення.

У 2014 році спільно з Дніпродзержинським державним технічним університетом розпочата реалізація проекту створення міського бізнес-інкубатору для підприємців-початківців. На теперішній час розроблена концепція та бізнес-план інкубатору, дорожня карта заходів на 2015 рік.

На 2015 рік також запланований початок розробки проекту створення на базі ЦНАП Центру підтримки підприємництва та інвестицій, одним з головних завдань якого буде надання підтримки суб’єктам підприємницької діяльності міста з питань адаптації до торговельних норм Європейського Союзу та забезпечення доступності для закордонних інвесторів інформації про ресурси міста.

За результатами громадського моніторингу центрів надання адміністративних послуг по всій Україні Дніпродзержинський міський центр муніципальних послуг увійшов у десятку кращих центрів України, в тому числі випередивши ряд обласних центрів. Моніторинг центру був проведений у період з 1 по 31 березня 2014 року з використанням методики «таємного клієнта».

Центр оцінювався за критеріями, передбаченими для оцінки «офісів для громадян» у Німечинні. Перевірка діяльності центру проводилася групою експертів ряду громадських організацій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського союзу.

Також, центр став учасником іншого оцінювання, проведеного наприкінці 2014 року коаліцією неурядових організацій у складі Подільської агенції регіонального розвитку, Асоціації міст України, ВГО «Громадська мережа «Опора», Transparency International Україна, проведеного у 100 містах України. Згідно загального рейтингу оцінки діяльності Центрів надання адміністративних послуг зазначеними організаціями, ЦНАП м.Дніпродзержинська посів 5 місце.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУjavascript:void(0);/*1430981405253*/