19-08-2009
13 серпня під час робочої поїздки до Дніпродзержинська голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар відвідав Дніпродзержинське цементне виробництво ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна» (ХЦУ) і дав позитивну оцінку програмі соціальної відповідальності бізнесу ХЦУ.
«Обласна влада надаватиме всіляку підтримку та преференції тим підприємствам, які на зразок компанії «ХайдельбергЦемент Україна» співпрацюють з територіальними громадами на засадах соціального партнерства», — зазначив Віктор Бондар.
Голова ОДА разом з міським головою Дніпродзержинська Ярославом Корчевським, головою правління ХЦУ Карелом Оклештеком, директором Дніпродзержинського цементного виробництва Андрієм Журавльовим провели оглядову екскурсію у виробничих підрозділах підприємства, де з 2002 року втілюються новітні технології, у тому числі інвестиційні природоохоронні проекти Групи HeidelbergCement.
Віктор Бондар схвально оцінив соціальні здобутки підприємства: середня зарплата на Дніпродзержинському виробництві становить майже 3 тис. грн, витрати на одного працівника наближаються до 5 тис. грн. щомісячно, в цьому році очікується підвищення зарплати ще на 15%.
«У Дніпродзержинську я побачив якісно новий цементний завод: з сучасними технологіями європейського рівня, висококваліфікованим персоналом і головне — активною природоохоронною стратегією. У найближчі два роки компанія має намір інвестувати у модернізацію підприємства та екологічні програми близько 15 млн грн,і тоді Дніпродзержинськ практично не відчуватиме на своїй території присутності потужного цементного виробництва. Труби цемзаводу, які майже не викидають пилу вже зараз, — це для мене ключовий підсумок огляду підприємства», — сказав Віктор Бондар.
Після обходу всіх виробничих підрозділів та дільниць відвантаження цементу на виході з території цемзаводу Віктор Бондар пожартував, вказуючи на свої черевики: «Витирати не треба – чисті».
ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна» має проектну виробничу потужність 1150 тис. тонн цементу на рік, включає до складу Дніпродзержинське виробництво (до 2006 року — ВАТ „Дніпроцемент”), проектна виробнича потужність — 615 тис. тонн цементу на рік, входить до Групи HeidelbergCement з 2002 року.