У Дніпродзержинську пройшов Всеукраїнський турнір з важкої атлетики «Багатирі Придніпров’я»
30-12-2009
На базі Дніпродзержинського СК «Промінь» пройшов 13-й Всеукраїнський турнір з важкої атлетики «Багатирі Придніпров’я» на честь олімпійського чемпіона Юрія Зайцева. Про це повідомило інформагентство «Придніпров’я» з посиланням на головного суддю турніру Олексія Петерімова.
У турнірі взяли участь понад 100 спортсменів з 9 міст чотирьох областей України.
Серед жінок за результатами двоборства чемпіоном турніру стала майстер спорту із Павлограда Євгенія Єльцова. У своїх вагових категоріях призерами тупніру стали майстри спорту: Антон Сердюков з Кривого Рогу, Павло Шиков з Миколаєва, Максим Шарипов з Одеси, а також вихованці дніпродзержинських шкіл важкої атлетики Андрій Лисенко та Олександр Звенигородський. У групі ветеранів перемогу здобув майстер спорту з Жовтих Вод Володимир Нагалюк.
Грамоти та цінні подарунки переможцям та призерам вручив олімпійський чемпіон Юрій Зайцев.
Всеукраїнський турнір «Багатирі Придніпров’я» започатковано у Дніпропетровському регіоні у 1996 році.