Дніпродзержинські майстри академічного веслування здобули перемогу на Чемпіонаті Європи
29-09-2010
Майстри академічного веслування Дніпродзержинського спортивного центру «Дзержинка» здобули золоті та бронзові медалі у фінальних заїздах четвірок парних (олімпійський вид програми) серед жінок та чоловіків на Чемпіонаты Європи. Про це повідомило ІА «Придніпров’я» з посиланням на заслуженого тренера України, головного тренера жіночої збірної України з академічного веслування Володимира Морозова.
У змаганнях Чемпіонату Європи, що проходив у Португалії, брали участь найсильніші майстри з 38 європейських країн.
За чотирма видами програми змагань дніпродзержинські спортсмени здобули перемогу.
Щойно визначено склад збірної для участі у Чемпіонаті світу з академічного веслування, у складі всіх трьох екіпажів — 5 вихованців спортивного центру «Дзержинка»: Тетяна Колесникова, Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Володимир Павловський, Іван Довгодько.
 За словами Володимира Морозова, готуватися до Чемпіонату світу, що за місяць проходитиме у Новій Зеландії, спортсмени будуть вдома, в Україні — на зарубіжні збори немає коштів.
Спортивний центр „Дзержинка” заснований ВАТ „Дніпровський металургійний комбінат імені Дзержинського” у 1963 році. Секція академічного веслування клубу „Дзержинка” — одна з найсильніших в Україні, екіпаж жіночої четвірки Олени Морозової став чемпіоном Кубка світу 2004 року, з 2005 року майстри клубу посідають місця у першій п’ятірці на чемпіонатах світу з академічного веслування.