Затверджено регламент Дніпродзержинської міської ради нового скликання
22-11-2010
18 листопада на другому пленарному засіданні першої сесії Дніпродзержинської міської ради затверджено регламент міської ради 6-го скликання.
Регламентом визначені правові основи, принципи діяльності міської ради, повноваження депутатів, їх права та обов’язки, порядок розгляду питань, голосування пропозицій, оформлення рішень, контроль за виконанням рішень міської ради, закріплення територіальних меж представництва та відповідальності депутата міської ради.
Регламент міської ради розроблено робочою групою ради з опрацювання організаційних питань, створеною у складі 21 депутата міськради на першому пленарному засіданні першої сесії.
Депутат від партії «За Україну!» Віталій Купрій перед початком голосування з питання затвердження регламенту наполягав на наданні йому слова щодо наявності, на його погляд, низки недоліків у проекті документу.
Сесія визнала недоцільним надання слова Віталію Купрію. Як зауважили у секретаріаті сесії, до них не надходили матеріали від депутата стосовно змісту виступу, до того ж, Віталій Купрій входив до складу робочої групи, яка саме й  готувала Регламент, маючи можливість висловити заперечення раніше.
Віталій Купрій намагався зайняти місце на трибуні сесії, але підходи до трибуни відразу ж заблокувала група депутатів. Обговорення ще двох питань порядку денного пленарного засідання проходило при заблокованій трибуні.
Наприкінці сесії двом депутатам від опозиційних партій було надане слово, обидва висловили непогодження з прийнятим регламентом та наполягали на обговоренні пропозицій щодо змін до цього документу на наступній сесії. Станіслав Сафронов, закриваючи пленарне засідання, підкреслив, що взяв відповідальність за місто.
«Я певен, що нова команда міської влади дійсно побудує новий Дніпродзержинськ, зробить те, що не вдавалося попередникам», — сказав міський голова.
Склад депутатів Дніпродзержинської міської ради 6-го скликання включає 49 депутатів (або 64,5% від загальної кількості) від Партії регіонів, 6 депутатів від партії «Батьківщина» — 7,9%, 5 депутатів від «Фронту змін» — 6,5%, по 4 депутати, або по 5,3%, — від «Сильної України» та «Нашої України», 3 депутати від КПУ — 3,9%, по 2 депутати, або по 2,6% від загального складу, — від «Народної партії» та партії «За Україну!».