Спортсмени Дніпродзержинського СК «Дзержинка» здобули перемогу на першому етапі Кубка світу з академічного веслування
03-06-2011
Вихованці Дніпродзержинського спортивного клубу «Дзержинка» (Дніпровський металургійний комбінат) Яна Дементьєва та Анастасія Коженкова здобули перемогу на першому етапі Кубка світу з академічного веслування (Мюнхен). Про це  повідомило інформагентство «Придніпров’я» з посиланням на тренера СК «Дзержинка» та жіночої збірної України з академічного веслування Володимира Морозова.
На двохкілометровій дистанції український екіпаж на 3,5 секунди випередив суперниць з Німеччини і на 5 секунд — минулорічних чемпіонів світу — екіпаж з Великобританії.
Ще один вихованець СК «Дзержинка» — майстер спорту міжнародного класу Іван Довгодько — у складі української чоловічої «четвірки парної» здобув бронзову медаль першого етапу Кубка світу з академічного веслування.
Другий етап Кубка проходитиме у Гамбургу 15-20 червня. За підсумками трьох етапів будуть розіграні олімпійські ліцензії.
Культурно-спортивний клуб „Дзержинка” заснований ПАТ „Дніпровський металургійний комбінат імені Дзержинського” у 1963 році. Секція академічного веслування клубу „Дзержинка” — одна з найсильніших в Україні: в Олімпіаді у Пекіні 2008 року взяли участь четверо майстрів з академічного веслування СК «Дзержинка».