Другий сет матчу за звання Чемпіонки світу з шашок у Дніпродзержинську завершився на користь української спортсменки
25-06-2011
Другий сет матчу за звання Чемпіонки світу з шашок, що проходить у Дніпродзержинську, завершився на користь української спортсменки — трикратної чемпіонки світу Дар’ї Ткаченко. Про це повідомив віце-президент Дніпропетровської обласної федерації шашок Леонід Бройтман.
У першому сеті всі чотири партії суперниці зіграли внічию, і переможницею першого сету за партіями «тай-брейк» (на кожну партію віддавалося 20 хвилин з додаванням 10 секунд за кожний хід) стала латвійська спортсменка Зоя Голубєва.
У другому сеті спортсменки три партії зіграли внічию, в одній українська шашкістка здобула перемогу. Тепер рахунок Матчу зрівнявся по сетах і став 1:1.
За останньою партією другого сету у прямій трансляції на сайті «Шашки Дніпродзержинська» спостерігали вболівальники Голландії, Франції, США, Латвії, України, Польщі, Китаю, Бразилії та Росії.
25 червня розпочнеться перша партія вирішального третього сету.
Загалом всього чотири партії відділяють Дар’ю Ткаченко та Зою Голубєву від світової шашкової корони. Ім’я нової чемпіонки світу стане відоме 29 червня.
Дніпродзержинськ визначений Міжнародною федерацією шашок місцем проведення матчу з урахуванням досвіду проведення за останні п’ять років трьох чемпіонатів світу з міжнародних шашок, серед них і матчу на звання чемпіонки світу між Дар’єю Ткаченко та Тамарою Тансиккужиною (РФ), який виграла українська спортсменка.