«Дніпродзержинський міський голова Ярослав Корчевський стане прикладом для наслідування іншим мерам», — заявив народний депутат України, перший заступник комітету Верховної Ради з питань екологічної політики Микола Шершун
29-05-2008
Дніпродзержинський міський голова Ярослав Корчевський стане прикладом для наслідування у прагненні захистити жителів рідного міста від екологічного лиха.
Про це заявив народний депутат України, перший заступник комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Шершун 27 травня під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та колегії Держатомрегулювання України.
За словами Миколи Шершуна, Комітет високо оцінив наполегливе прагнення Дніпродзержинського міського голови Ярослава Корчевського зробити місто екологічно чистим, залучити інвестиції та забезбечити гідні умови життя 253 тисячам його мешканців.
«Міську владу Дніпродзержинська вперше за багато років почули. І те, що в місті відбувається засідання Комітету, де присутні люди, небайдужі до проблем рідної країни - народні депутати України,представники міністерств з питань надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього природного середовища, палива та енергетики, Державного комітету ядерного регулювання України, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки України, - лише логічне підтвердження цього, - підкреслив він. - Настав час державі виправляти помилки минулих років - близько 42 млн. тонн  радіаційних відходів «Придніпровського хімзаводу» складовано на території міста. До того ж в Дніпродзержинську представлений майже весь спектр екологічних проблем: радіаційне забруднення, шкідливі викиди промислових підприємств в атмосферу та річку Дніпро, підтоплення, перенасиченість міського полігону побутових відходів».
За попередніми висновками представників Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, Дніпродзержинськ наразі не лише потребує, а вимагає статусу особливої екологічної території.
 «Я впевнений, що Комітет зробить все можливе для того, щоб, нарешті, на державному рівні вирішити питання», — сказав Микола Шершун.