Губернатор Олександр Вілкул привітав спортсменок Дніпропетровщини зі здобуттям золотих медалей Олімпіади
01-08-2012
Губернатор Олександр Вілкул привітав спортсменок Дніпропетровщини зі здобуттям золотих медалей на Олімпійських іграх в Лондоні. Сьогодні спортсменки нашого регіону перемогли на фінальних змаганнях з академічного веслування серед жіночих екіпажів парної четвірки. Це учениці Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, представниці спортивного клубу «Дзержинка» – Дементьєва Яна, Довготько Наталя, Коженкова Анастасія,  Тарасенко Катерина.
«Вітаю спортсменок Дніпропетровщини зі здобуттям золотих медалей. Це висока винагорода. Дніпропетровщина та Україна пишається своїми чемпіонами», - сказав Олександр Вілкул.
Як повідомлялось раніше, голова обласної  державної адміністрації Олександр Вілкул наголосив, що всі чемпіони та призери Олімпійських ігор 2012 року від обласної та місцевої влади отримають квартири.
Нагадаємо, що з 27 липня по 12 серпня 2012 року проходять ХХХ літні Олімпійські ігри в Лондоні. Це одна з найголовніших спортивних подій у світі. В олімпійських іграх беруть участь 30 спортсменів із Дніпропетровської області.
За завданням губернатора Олександра Вілкула на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації створена інформаційна сторінка про олімпійців Дніпропетровщини «Олімпійці області». Усі бажаючі можуть переглянути біографії, фото спортсменів, які представлятимуть Дніпропетровський регіон на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні. Також на сторінці розміщений розклад проведення змагань на Олімпійських іграх та інформація щодо участі Дніпропетровської області в Олімпіадах.