На Дніпропетровщині учні професійно-технічних навчальних закладів змагалися у гирьовому спорті, настільному тенісі та шахах
15-04-2014
У Дніпропетровському професійно-технічному училищі №6 відбувся фінал 58 обласної спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області. Змагання проходили з настільного тенісу, гирьового спорту та шахів. Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.
У першості брали участь команди переможці відбіркових змагань, які проводилися серед 55 навчальних закладів. Загалом у ній взяли участь 133 спортсмени: по 8 команд з шахів та настільного тенісу, 9 команд – з гирьового спорту.
Перемогу у змаганнях з шахів здобув Нікопольський центр професійної освіти. Друге місце - Синельниківський професійний ліцей, третє -   Криворізький міжрегіональний центр підготовки та перепідготовки військовослужбовців.
Перше місце з настільного тенісу здобуло Дніпродзержинське вище професійне училище, друге - Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей, третє - Вище професійне училище № 75 Покровського району.
У змаганнях з гирьового спорту першим став Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту. Друге місце здобуло Дніпродзержинське вище професійне училище, третє - Орджонікідзевське професійно-технічне училище.