Дніпродзержинський коледж фізичного виховання здобув друге місце в обласних змаганнях з футзалу
28-05-2014
Завершився передостанній вид програми Спартакіади 2014 року серед студентів вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області з футзалу.
На футбольних майданчиках зі штучним покриттям Дніпропетровського обласного училища фізичної культури зустрілись 9 команд, які вибороли перші місця у відбіркових турнірах. Це команди з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу та Новомосковська. Загалом у змаганнях взяло участь 108 спортсменів.
Перемогу здобула команда Криворізького коледжу економіки та управління. На другому місці опинився переможець змагань 2013 року - Дніпродзержинський коледж фізичного виховання. Третє місце у студентів Дніпропетровського Індустріального коледжу.