З початку року дніпродзержинські спортсмени здобули яскраві досягнення
14-07-2014

Спортсмени Дніпродзержинська протягом першого півріччя 2014 року здобули вагомі досягнення на національному та міжнародному рівнях. Про це повідомили у департаменті молоді та спорту міської ради.
Вихованка відділення тхеквондо ДЮСШ №1 Дар'я Шаніна стала чемпіонкою України з тхеквондо, срібні медалі здобули Герман Цепелев і Костянтин Гужва. Дві золоті медалі завоював на Кубку України з плавання вихованець СК «МіКомп», майстер спорту Дмитро Сидорченко. На чемпіонаті України з шашок-100 чотири золотих медалі завоювали Анастасія Лашкова та Олександр Шнейдер. Член збірної Дніпропетровщини Віктор Хайманн став срібним призером чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці. 13 медалей вибороли спортсмени на чемпіонаті України з шашок-64.
Представники федерації черлідингу завоювали право представляти Україну на чемпіонаті Європи, піднявшись на п'єдестал пошани. У загальному заліку федерації 7 золотих, 7 срібних, 5 бронзових медалей, завойованих на Чемпіонаті України 2014 року.
Чемпіонкою України з кіокушин-кай карате серед дівчат стала Удовицька Катерина. Вдалим для Антона Самарова та Дмитра Гонтара виявився чемпіонат України з кікбоксингу серед студентів, де в особистих змаганнях вони зайняли перші місця. Дмитро Сидорченко і Владислав Ямкач стали чемпіонами України з плавання в естафетах в складі збірних Дніпропетровської області. Володаркою кубка України з академічного веслування серед дорослих у складі вісімки стала вихованка СК «Прометей», заслужений майстер спорту Наталія Губа.
На чемпіонаті України з академічного веслування вихованці СК «Дзержинка» вибороли чотири золотих медалі та увійшли до складу національної збірної країни, яка візьме участь у чемпіонаті світу. Чемпіонами України з веслування академічного стали: Наталія Довгодько, Анна Кінцева та Світлана Новиченко (в двійці та вісімці), Анастасія Коженкова та Олена Буряк (двійка парна), Аліса Собко та Олена Максименко (двійка парна легкої ваги), Володимир Павловський (вісімка). На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів Ігор Трунов став чотириразовим чемпіоном країни. Руслан Малогловец став бронзовим призером серед молоді на командному чемпіонаті України з легкоатлетичного десятиборства. Владислав Войталюк здобув друге місце на Кубку України з боксу.
Високий рівень підготовки показали спортсмени нашого міста на чемпіонатах Європи. Так, на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу чемпіонами стали Юрій Бабенко та Людмила Гайдученко. На чемпіонаті Європи з академічного веслування представник СК «Дзержинка» Іван Довгодько разом із колегами з четвірки завоював золоту медаль. Анна Рижикова перемогла на командному чемпіонаті Європи в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Максим Семянків став бронзовим призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики. На юніорському чемпіонаті Європи з академічного веслування у двійці парній Станіслав Козодой та Євген Александров увійшли в десятку найшвидших, зайнявши восьме місце.
Успішно виступають на всеукраїнських та міжнародних турнірах спортсмени-ветерани міста. Представник профспілкового культурно-спортивного центру «Дзержинка» ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» Василь Карпович на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Угорщині серед майстрів (WMAC) завоював срібну медаль на дистанції 8 км по пересіченій місцевості, а вийшовши на одну зі своїх коронних дистанцій – напівмарафон в закритому приміщенні, пробігши дистанцію 21 км, фінішував першим та підтвердив статус найсильнішого бігуна в світі. Команда ветеранів-гандболістів взяла участь у щорічному «Турнірі чотирьох» в місті Знам’янка Кіровоградської області та посіла друге місце. Ветеран праці України, неодноразовий чемпіон Дніпропетровської області та країни, переможець міжнародних змагань, національний арбітр України Володимир Лисиченко в особистому заліку посів другу позицію на чемпіонаті України з заочних шашок серед ветеранів.
Міський голова Станіслав Сафронов висловлює щиру подяку представникам Дніпродзержинська за високі досягнення та бажає спортсменам наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог.