Дніпродзержинський металургійний коледж виборов друге місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту
15-10-2014
На Дніпропетровщині визначені переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед вищих навчальних закладів на кращий стан фізичного виховання та спорту. Про це повідомили у департаменті фізичної культури та спорту, сім'ї та молоді облдержадміністрації.
У номінації «Академії та університети» перемогу отримала Дніпропетровська державна фінансова академія. У цьому виші з 1158 студентів – 33 члени збірних команд України. На другому місці Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, студенти якої взяли участь у 290 різноманітних змаганнях. Третє місце посіла Національна металургійна академія України. У цьому навчальному закладі знайшли розвиток такі види спорту, як бадмінтон, греко-римська боротьба, кікбоксинг та інші.
У номінації «Коледжі та технікуми» перше місце виборов Дніпропетровський транспортно-економічний коледж – дворазовий срібний призер Всеукраїнського огляду-конкурсу – в якому у минулому навчальному році обладнано стрілецький тир, 5 студентів виконали норматив кандидата та майстра спорту України. На другому місці – Дніпродзержинський металургійний коледж, студенти якого взяли участь у 85 чемпіонатах України та області, 100 % студентів відвідують навчальні заняття з предметів «Фізична культура» та «Фізичне виховання». Третє місце посів Дніпропетровський монтажний технікум, в якому збудовано футбольний майданчик зі штучним покриттям та комфортними роздягальнями.