Спортсменка з Дніпродзержинська виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з боксу
27-11-2014
З 13 по 25 листопада 2014 року у південнокорейському місті Чеджу проходив чемпіонат світу з боксу серед жінок. У змаганнях взяли участь 337 спортсменок з 67 країн світу. Україну представляли 9 спортсменок, одна з яких – Анастасія Черноколенко, випускниця середньої загальноосвітньої школи № 42 міста Дніпродзержинська. Вихованка тренера з боксу КСК «Дзержинка» Івана Карповича, дівчина зараз навчається в Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту.
Виступаючи у ваговій категорії до 81 кг, Анастасія Черноколенко нокаутувала в 1/8 фіналу Діану Турянабо з Уганди. Потім у чвертьфіналі перемогла американку Хейді Хенріксен – 3:0. Але в півфіналі з таким же рахунком програла Савіт з Індії. У результаті дніпродзержинська спортсменка здобула бронзу, яка стала єдиною медаллю збірної України на цьому чемпіонаті.