Спортсмени з Дніпродзержинська отримали медалі на змаганнях з греко-римської боротьби і тхеквондо ВТФ
30-01-2015
Днями у Запоріжжі пройшов ХХ міжнародний турнір з греко-римської боротьби і турнір «Мотор-Січ» з тхеквондо ВТФ. На обох змаганнях високі результати продемонстрували спортсмени з Дніпродзержинська. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.
Так, на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів 1995-1996 року народження бронзову медаль виборов Андрій Дейнеко – вихованець ДЮСШ № 3 міста Дніпродзержинська.
У турнірі «Мотор-Січ» із тхеквондо ВТФ вихованці ДЮСШ № 4 міста Дніпродзержинська отримали одразу п’ять медалей. Переможцями турніру стали Віталій Кравченко і Роман Фаль, Кирило Ковдря виборов перші місця у двох вагових категоріях, а друге місце у змаганнях посіла Аніта Фаль.