З початку року дніпродзержинські спортсмени здобули яскраві досягнення на національному рівні
14-04-2015
Яскраві досягнення на національному рівні протягом I кварталу 2015 року здобули спортсмени Дніпродзержинська. Про це повідомили в департаменті молоді та спорту міської ради.
На чемпіонаті України з шашок-64 у класичній програмі спортсмени міста завоювали сім нагород та отримали медалі різного ґатунку. Золоту медаль у молодіжній категорії отримали Олег Мірошниченко та Тетяна Зайцева, в категорії «Юні надії» перше місце посів Кирило Братусь. Олександра Романова та Фелікс Шепель завоювали срібні медалі, Андрій Блоха та Ольга Губарева отримали бронзові нагороди.
Вихованці комунального закладу «Спортивний комбінат «Прометей» стали призерами на зимовому чемпіонаті України із загальнофізичної підготовки веслярів-академістів на тренажерах Concept: чемпіонський титул на дистанції 2000 метрів завоював Євген Александров, а в подоланні дистанції 2400 метрів третій результат показав Станіслав Гордієнко.
Олександр Шнейдер став чемпіоном на чемпіонаті України з міжнародних шашок, Анастасія Лашкова – срібним призером, а Віра Попруга завоювала бронзову нагороду.
На чемпіонаті України з боксу серед бійців вікової категорії 2001–2002 р.н. представники боксерського клубу «Ринг» Богдан Середа та Олег Ярина здобули золоту та бронзову медалі відповідно.
Руслан Малогловець, вихованець комунального закладу «Спортивний комбінат «Прометей», отримав перемогу на чемпіонаті України з легкоатлетичного багатоборства в приміщенні.
Ірина Шерстюк і Катерина Луценко стали володарками кубка України з художньої гімнастики.
Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №4 Ярослав Швець зайняв перше місце, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №1 Олександра Даньшина та вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №3 Денис Марченко і Катерина Міськів посіли другі місця на командному Чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ.
На чемпіонаті України з черлідингу серед дорослих та юніорів спортсмени міста завоювали 19 золотих, 12 срібних і 12 бронзових медалей.
На юніорському чемпіонаті України з плавання дві золоті медалі завоював вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард», майстер спорту України Олександр Мороз.
Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №2 Ольга Скалецька здобула перше місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу. Дмитро Воленко завоював срібну нагороду та виконав норматив майстра спорту з важкої атлетики на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів.
На чемпіонаті України з пумсе вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №1 Єлизавета Товстопят, Катерина Македа, Андрій Бесараб, Олександра Даньшина, Євгенія Сергєєва, Анастасія Задорожня здобули золоті медалі, Дар’я Маринець і Катерина Задорожня – срібні медалі, Діана Островерх, Данило Козедуб, Марія Роговська, Анастасія Маринець та Анастасія Котко – бронзові нагороди.
Жіноча команда «Прометей» у віковій категорії 35 років і чоловіча – 40 років стали переможцями на XIV міжнародному турнірі з волейболу серед ветеранів на кубок «Водолія».