Дніпродзержинські спортсмени здобули яскраві досягнення на міжнародному рівні
02-07-2015
Яскраві досягнення на міжнародному рівні протягом II кварталу 2015 року здобули спортсмени Дніпродзержинська. Про це повідомили в департаменті молоді та спорту міської ради.
Представниця КСК «Дзержинка» Анастасія Лисенко на чемпіонаті Європи з важкої атлетики завоювала три срібні медалі (у ривку, поштовху та сумі двоборства). На V чемпіонаті світу з армліфтингу Людмила Гайдученко здобула п’ять золотих медалей та одну срібну нагороду, Ірина Заславська виборола срібну та бронзову нагороди. Вихованець КЗ «СК «Прометей» Євген Александров у складі чоловічої парної четвірки став чемпіоном Європи з академічного веслування серед юніорів. Представники КСК «Дзержинка» у заїзді екіпажів парних четвірок Іван Довгодько та Артем Мороз стали срібними призерами чемпіонату Європи з академічного веслування. Вихованка ДЮСШ № 4 Софія Курись стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з пумсе.
Успішно виступають на міжнародних турнірах спортсмени-ветерани міста. Представник профспілкового культурно-спортивного центру «Дзержинка» ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» Василь Карпович став чемпіоном Європи з бігу на шосе серед ветеранів та здобув дві срібні командні медалі у дисципліні крос-кантрі (естафеті 3-х учасників за 2 кілометри) та півмарафонській дистанції.