У Дніпродзержинську пройде кубок України з шашок-100
02-07-2015
З 6 по 14 липня на базі Дніпродзержинського державного технічного університету відбудуться змагання кубку України з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Про це повідомили в департаменті молоді та спорту міської ради.
6 липня о 15.00 пройде відкриття змагань та початок 1-го туру, 6–11 липня – змагання в класичній програмі, 12–13 липня – змагання зі швидкої гри, 14 липня – змагання з блискавичної гри (бліц).
Церемонія нагородження призерів та закриття змагань відбудеться 14 липня о 13.00.
Згідно з регламентом змагань, спортсмени, які посядуть 1, 2, 3 місця в особисто-командному кубку України з шашок-100 в класичних, швидких та блискавичних іграх, будуть нагороджені грамотами та медалями федерації. Спортсмени, які займуть з 1 по 4 місце в класичній програмі змагань серед чоловіків та з 1 по 3 місце серед жінок, отримують путівку в фінал кубка України з шашок-100 в класичній програмі.