Чистота і порядок у Дніпродзержинську – завдання №1 для влади
29-02-2016
Чистота і порядок у Дніпродзержинську – завдання №1 для влади
Час справжнього весняного тепла ще не настав, але питання благоустрою та належного санітарного стану міста не знімається з порядку денного. У понеділок, 29 лютого, під час щоденної оперативної наради Дніпродзержинський міський голова Андрій Білоусов в черговий раз поставив перед підлеглими чітке завдання – зробити все можливе для того, щоб спільними зусиллями трудових колективів, житлово-комунальних служб та обслуговуючих компаній наше місто стало чистим і охайним.
Згідно з розпорядженням міського голови, з 1 березня у місті оголошено місячник із благоустрою. У планах міської влади – приведення в порядок скверів, парків, дитячих і спортивних майданчиків, вулиць, дворів, територій підприємств, організацій та установ незалежно від їх форм власності, а також ліквідація стихійних звалищ.
Як зазначив міський голова, цього року в ході заходів із наведення ладу на території міста на допомогу ЖЕКам будуть спрямовані спеціальні додаткові бригади. Вони сприятимуть у прибиранні прибудинкових і внутрішньодворових територій від негабаритного сміття, очищенні від гілля, опалого листя та випадкового сміття доріг, вулиць, зелених зон та міста в цілому.
«З четверга ми передбачили залучення спеціальних додаткових бригад, які почнуть допомагати працівникам ЖЕКів у проведенні генерального прибирання Дніпродзержинська. У місті просто не може бути безгосподарних територій. За порядок на кожній, навіть найменшій ділянці призначений відповідальний, який щодня представлятиме звіт про виконану за день роботу. Головне завдання влади – привести місто в належний санітарний стан та підтримувати чистоту. Також і кожен з нас повинен відповідально поставитися до громадського благоустрою, і тоді наше місто стане набагато чистішим та доглянутим», - наголосив Андрій Білоусов.