На вулицях Дніпродзержинська встановлять 97 відеокамер
01-03-2016
На вулицях Дніпродзержинська встановлять 97 відеокамер

Міська рада затвердила Програму «Безпечне місто Дніпродзержинськ на 2016-2020 роки», спрямовану на запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захист життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також порятунок людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних обставин.
В основу реалізації Програми покладено принцип об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та громадськості для забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності в місті.
Створення належних умов безпеки для мешканців здійснюватиметься шляхом встановлення камер відеоспостереження за проблемними місцями у місті, тим самим забезпечуючи належне та оперативне реагування на правопорушення, в тому числі й дорожньо-транспортні пригоди.
«У багатьох великих містах встановлені зовнішні камери охоронного відеоспостереження прямо на вулицях, і інформація з них надходить в єдиний центр безпеки. Звичайно, неможливо в реальному часі встежити за всім цим величезним потоком відеоінформації, але безперервна відеорегістрація  дозволить надалі здійснити грамотний і безпомилковий аналіз винних у вчинених правопорушеннях», - йдеться у Програмі.
По місту планувалося встановити 95 камер відеоспостереження: 17 – у Дніпровському районі, 50 – у Заводському та 28 – у Баглійському (Південному). За пропозицією депутатів цей перелік доповнено: ще по одній камері встановлять на вулиці Ватутіна поблизу СШ № 32 та на вулиці Криворізькій (перехрестя біля СШ № 28).