Дніпродзержинськ прийме Чемпіонат України з черлідингу
01-03-2016
Дніпродзержинськ прийме Чемпіонат України з черлідингу
5-6 березня 2016 року в Дніпродзержинську пройде XII чемпіонат України з черлідингу серед дорослих та юніорів. Про це повідомили в департаменті молоді та спорту міської ради.
Дніпродзержинська федерація черлідингу існує вже шість років. Федерація закликає до здорового способу життя, до систематичних занять фізичною культурою, популяризує спорт серед дітей та молоді. Доказом популярності черлідингу в місті є те, що кількість команд за цей період зросла з однієї до сімнадцяти, а число дітей, які займаються цим видом спорту, - до двохсот.
За сумлінну працю Дніпродзержинської федерації черлідингу Виконком Всеукраїнської федерації черлідингу прийняв рішення провести XII чемпіонат України саме в Дніпродзержинську. Урочисте відкриття змагань відбудеться 5 березня о 15.00 у Палаці тенісу спортивного комбінату «Прометей».
У змаганнях візьмуть участь понад 600 учасників із 12 областей України, честь міста будуть захищати близько 80 дніпродзержинців.
Всеукраїнська федерація черлідингу офіційно зареєстрована в Україні у 2004 році, а вже наступного року наказом Державного комітету з питань фізичної культури і спорту України черлідингу був наданий статус виду спорту, офіційно визнаного в країні. З 2005 року в Україні щорічно проводяться чемпіонат і Кубок України з черлідингу.