З 1 березня в Дніпродзержинському пологовому будинку діє нова послуга
01-03-2016
З 1 березня в Дніпродзержинському пологовому будинку діє нова послуга
Дніпродзержинськ, як і багато інших міст нашої країни, приєднався до пілотного проекту Міністерства юстиції України, в рамках якого свідоцтво про народження дитини можна отримати просто в пологовому будинку при виписці.
Сьогодні в пологовому відділенні міської лікарні № 9 для перших дев'яти батьків новонароджених дніпродзержинців провели красиву і урочисту церемонію реєстрації.
Свідоцтва про народження молодим батькам вручав міський голова Андрій Білоусов. Він подарував мамам квіти і подарунки, привітав щасливих породіль із найважливішою в житті кожної сім'ї подією, побажав міцного здоров'я та благополучного майбутнього малюкам, а також щастя і терпіння батькам.
«З народженням дитини на ваші плечі лягає безліч хоч і приємних, але клопотів. І головна перевага нововведення – це те, що тепер батькам не потрібно відволікатися від догляду за дитиною, бігти в ЗАГС, вистоювати черги і чекати, поки будуть готові перші офіційні документи малюків. Послуга створена спеціально для вашої зручності та повністю виключає бюрократію і паперову тяганину», - сказав Андрій Білоусов.
Процедура реєстрації новонароджених максимально проста. Щодня фахівці відділів державної реєстрації приймають заяви і документи від новоспечених батьків (мама це чи тато - не має значення) безпосередньо в пологовому будинку, а через кілька годин дитина отримує свій перший офіційний документ.